Když jsem nakoukla do počítače probírala staré složky, našla sem několik obrázků staršího data. Co myslíte? Líbí se vám?
I looked into some folders in my pc and found this. Do you like it?
Tenhle drak není dokončen, ale docela se mi líbí.
This dragon is not complete, but I think it is not bad.
Další dva obrázky byly malovány v létě, oba temperami.
The next two pictures were painted in the summer, tempera both.



.jpg)
.jpg)






















